مهارت های رسانه ای ویژه انتخابات

350,000 تومان
مهارت های رسانه ای انتخابات معرفی دوره

معرفی دوره

در روزهایی که با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا تمامی کشور رنگ و بوی انتخاباتی به خود گرفته و فعالیت های ستادهای انتخاباتی حسابی داغ شده است، دوره ویژه ای طراحی کردیم برای کسانی که علاقمندند با مهارتهای رسانه ای ویژه انتخابات آشنا شوند تا هم بتوانند خودشان به تنهایی تولید کننده محتوا برای کاندیدای مورد علاقه شان باشند و هم در ستادها فعالیت های اصولی تری انجام دهند.

«دوره آموزشی مهارتهای رسانه ای ویژه انتخابات 1400» با حضور جمعی از اساتید و فعالان مطرح حوزه رسانه شکل گرفته است تا پاسخگوی نیاز به یادگیری مهارتهای لازم برای فعالیت های رسانه ای در زمینه انتخابات باشد.

 برنامه دوره

در روز نخست این رویداد آموزشی دو روزه ابتدا با مبانی و اصول «ویدئو ژورنالیسم» توسط سیدرضا قربانپور گنجی مدیر خبرگزاری تصویری تیما انگلستان در ایران آشنا خواهید شد.

سپس «خبرنگاری انتخاباتی» توسط دکتر اکبر نصراللهی رئیس دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه آزاد که کتابهای متعددی در زمینه روزنامه نگاری و به ویژه پوشش خبری دارند آموزش داده می شود.

کارگاه سوم با محوریت «مصاحبه و مناظره های انتخاباتی» توسط محمد دلاوری، مجری و کارشناس بسیاری از برنامه های گفتگو محور رسانه ملی برگزار خواهد شد.

در نخستین کارگاه روز دوم این رویداد به دنیای تصویر و عکاسی می رویم و با «عکاسی خبری ویژه انتخابات» آشنا می شویم. استاد این کارگاه سیدشهاب الدین واجدی از اساتید به نام عکاسی خبری است. عکاس تصاویر ماندگار از سردار دلها.

کارگاه بعد «فیلمسازی و تدوین موبایلی» است که محمد مهدی فکریان نویسنده، کارگردان و مستند ساز، فوت و فن های نرم افزارهای تدوین فیلم با تلفن همراه را آموزش خواهد داد.

کارگاه پایانی این دوره آموزشی نیز «جریان سازی در فضای مجازی» است که توسط دکتر محمدرضا اصنافی پژوهشگر و فعال فضای مجازی با مهارتهایی چون کمپین سازی، کپشن نویسی، توئیت زنی و … آشنا خواهید شد.

 

عناوین کارگاه

زمانبندی

ساعت کارگاه

استادان دوره

مبانی ویدئو ژورنالیسم پنج شنبه 6 خرداد 13_14:30

رضاگنجی

خبرنگاری انتخاباتی

پنج شنبه 6 خرداد

15_16:30

دکترنصراللهی

مصاحبه و مناظره انتخاباتی

پنج شنبه 6 خرداد

17_18:30

محمد دلاوری

عکاسی خبری

جمعه 7 اسفند

13_14:30

سید شهاب الدین واجدی

فیلمسازی با موبایل

جمعه 7 اسفند

15_16:30

محمد مهدی فکریان

جریان سازی در فضای مجازی

جمعه 7 اسفند

17_18:30

محمدرضا اصنافی

نحوه برگزاری دوره

به صورت کلاس مجازی آنلاین

 

در پایان این دوره آموزشی که توسط مرکز آموزش های تخصصی دانشگاه سوره و با همکاری مدرسه نوآوری خبرگزاری مهر برگزار می شود، گواهینامه شرکت در دوره نیز به مخاطبان ارائه خواهد شد.

علاقه مندان با دنبال کردن کانال و صفحات مرکز آموزش های تخصصی سوره و مدرسه نو آوری خبرگزاری مهر در شبکه های اجتماعی میتوانند از 15 درصد تخفیف هزینه ثبت نام بهره مند شوید.

 

صفحه اینستاگرام مرکز @soore.training.center

کانال تلگرام: https://t.me/sooretc

آدرس کانال بله: https://ble.ir/sooretc

ویژگی های دوره

 • درس 0
 • آزمونها 0
 • مدت زمان 2 روز
 • سطح مهارت همه سطوح
 • زبان فارسی
 • دانشجویان 6
 • ارزیابی بله
 • مبانی ویدئو ژورنالیسم

  هیچ موردی در این بخش وجود ندارد
 • خبرنگاری انتخاباتی

  هیچ موردی در این بخش وجود ندارد
 • مصاحبه و مناظره انتخاباتی

  هیچ موردی در این بخش وجود ندارد
 • عکاسی خبری

  هیچ موردی در این بخش وجود ندارد
 • فیلمسازی با موبایل

  هیچ موردی در این بخش وجود ندارد
 • جریان سازی در فضای مجازی

  هیچ موردی در این بخش وجود ندارد
350,000 تومان

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *